MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5783105
nr 578 3105
Sekretär
mahogny, intarsia, längd: 93, djup: 42, höjd: 105
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 20 april 2009
kl 18:44:40
700 kr
400 kr
500 kr
800 kr